Co jsou metabolic balance® jídla?

Varování – tento článek bude pro Vás zajímavý jen pokud:

  • nejste dost spokojení s tím, jak vypadá Vaše tělo
  • nebo nemáte dost elánu a chuti do života
  • nebo Vás trápí nemoci
  • nebo nesnášíte svoje alergie
  • je Vám něco mezi 8 a 70 lety

Co je metabolic balance®?

apple-1473398_1920Pokud používáte mojí mobilní aplikaci VařímeSrdcem, asi jste si všimli jídel zařazených v kategorii„metabolic balance“.

Dostávám od vás velkou spoustu dotazů: “Co  tahle kategorie znamená?“… „ Proč tam některá jídla jsou a jiná ne?“ …“Můžu tahle jídla jíst taky?“

Odpověď je jednoduchá: Představte si, že máte pevné zdraví, štíhlé tělo, energie na rozdávání, víc volného času a šetříte své peníze – to je metabolic balance. Podívejte se třeba sem >>>

Je to taky program, který jen s pomocí správného jídla vyladí látkovou výměnu ve Vašem těle, aby fungovalo tak, jak má. Je mu zkrátka potřeba trochu pomoci…

Program byl vyvinut lékaři a odborníky pro výživu v Německu na základě dlouholetých zkušeností. Je podložen lékařskou studií, která proběhla v Německu a její skvělé výsledky byly publikovány v renomovaném lékařském časopisu Journal of Nutrition and Metabolism.

Na základě důkladného laboratorního rozboru krve a údajů  o Vašem zdravotním stavu dostanete svůj seznam potravin a způsob, jak je jíst. Proč? Protože některé Vám nedělají dobře a Vy o tom ani nevíte! Pokud jíte potraviny, které Váš organismus zatěžují, způsobuje Vám to v těle neplechu. Tělo nepracuje tak, jak má a Vy jste unaveni, častěji nemocni, podrážděni a Vaše tělo není schopno udržet optimální váhu. Zvyšuje se Vám krevní tlak, pravděpodobnost cukrovky a dalších nemocí. Zhoršují se taky různé alergie nebo chronická onemocnění. Moderně se tomu říká civilizační choroby.

Naštěstí je pomoc docela jednoduchá …

Jak působí metabolic balance®?

belly-2354_1920

Váš individuální jídelní plán spojí Vaši osobní „tělesnou chemii“ s patřičnou „chemií potravin“ a v těle Vám pomůže nastolit rovnováhu. Jíte všechny zdravé a nezbytné živiny a minerální látky. Jíte přesně to, co potřebujete, aby se Vaše látková výměna dostala do rovnováhy. Vše přesně podle tohohle plánu >>>, který je přizpůsoben na míru Vašemu zdravotnímu a tělesnému stavu.

 

Pro koho je program metabolic balance® vhodný?

Metabolic balance je pro Vás vhodný pokud:

  • chcete trvale vyřešit svojí váhu (zhubnout, ale i přibrat)
  • Vás trápí zdravotními problémy, které souvisejí s nadváhou či nesprávnými stravovacími návyky. Třeba cukrovka typu II., revma, chronická migréna, vysoký krevní tlak, poruchy látkové výměny tuků a mnoho dalších.
  • Vás trápí alergie, včetně potravinových (nesnášenlivost mléka, lepku atd..)
  • Vás trápí nedostatek energie, výkyvy nálad, stres …

Program je vhodný pro ženy i muže jakéhokoliv věku a dokonce i pro děti od 8 let! Není vhodné s ním začínat pouze, pokud je žena těhotná nebo kojící, či při nedostatečnosti ledvin.

 Mohu jíst jídla metabolic balance® dle aplikace?

brynza_zelenina

Ano! Můžete, i bez osobního plánu. Jsou vytvořena z normálních, běžně dostupných surovin. Navíc jsou speciálně vyvážená, nezatěžují organismus, dodají Vám maximum energie a zasytí Vás na dlouhou dobu.

Pokud však máte vypracovaný svůj osobní metabolic balance® plán, vybírejte hlavně ta, která obsahují Vaše vhodné suroviny. Případně si některá přizpůsobte svému osobnímu plánu. Využijete tím metabolic balance na maximum!

Jak přesně na to, se dozvíte tady >>>