Co kdybych Vám ukázala ...

... jaké by to bylo být na trvalo

zdraví, štíhlí a mít spoustu energie,

lahodně se najíst a bez diet.

- bez ohledu na Váš věk -

Naučili byste se kvůli tomu pracovat s jednoduchou mobilní aplikací?

Informací o zdravé stravě je hodně.

Vymýšlet recepty je celoživotní dřina.

Vařit podle knih je složité, když nemáte v lednici suroviny.

Když skončíte s dietou, přestane fungovat.

... vím to, sama jsem si tím prošla.

Naučit se zdravě jíst trvá měsíce až roky.

Vymyslela jsem jednoduché řešení

CHYTRÁ MOBILNÍ APLIKACE

Zjistěte, jak Vám pomůže:

Odhalte, co umí:

plná zdravých a originálních receptů

0
snídaní
0
smoothies a nápojů
0
hlavních jídel
0
zdravého mlsání
0
speciálních zdravých příloh

... Vám pomůže ...

 • lahodně jíst

 • jednoduše hubnout

 • skončit s dietami

 • být zdravější

 • mít plno energie

 • nepočítat kalorie

... nebo jako kuchařská kniha ...

Andrea Sasková

autorka VařímeSrdcem.cz

... sametový a pevný obal ...

 • 114 celobarevných stran
 • 72 originálních zdravých receptů
 • 15 stran informací o superpotravinách použitých v receptech a jejich vlivu na zdraví

kniha VařímeSrdcem

autorky Andrey Saskové

... praktická kroužková vazba. Při vaření se nezavře!

Kupte si KNIHU a vyzkoušejte si

si aplikaci na 1 rok ZADARMO

kniha
399,- Kč
tištěná kuchařská kniha včetně poštovného
114 celobarevných stran
72 speciálně vyvážených zdravých receptů
15 stran informací o receptech obsahujících superpotraviny a jejich vlivu na zdraví
Kuchařská kniha plná receptů a informací o nepostradatelných superpotravinách. Zdravé, překvapivě jednoduché a chuťově výborně vyladěné originální recepty. U nás běžně dostupné superpotraviny a jejich blahodárný vliv na lidské tělo.
mobilní aplikace s doživotní licencí
2.990,- Kč
revoluční mobilní výživový poradce na neomezenou dobu
stovky receptů zdravé stravy,
+ každý den nové,
bezplatné poradenství ,
inteligentní nákupní asistent,
Aplikace s doživotní licencí! Unikátní vyhledávání zdravého jídla dle zadaných surovin. Sestavování jídelníčků. Nekonečná inspirace (každý den nové recepty)

... a přidejte se ke spoustě spokojených uživatelů:

"Než jsem objevila tenhle projekt, pořád dokola jsem vymýšlela, co mám dobrého a zároveň zdravého uvařit pro sebe a svoje děti. Teď mám luxusně ušetřenou práci a obrovskou spoustu inspirace. Aplikace na mobilu to vymýšlí za mě. Je to perfektní! "

Zuzana Podlešáková

" ... jsem vegan a moje žena je na bezlepkové dietě.... tohle je přesně věc, kterou jsme dlouho marně hledali. Spousta zajímavých receptů pro nás. Navíc je super, jak pořád přibývají. Držíme palce, jen tak dál!"

Mirek Venclovský

"Vážená Andrejko, každý měsíc si vedu přesnou evidenci našeho rozpočtu (jsme čtyřčlená rodina) a od té doby, co používáme a jíme podle Vaší aplikaci, jsme ušetřili neuvěřitelných 5068,- Kč - během 2 měsíců. Letošní dovolenou budeme mít díky Vám zadarmo! Moc děkujeme!"

Lenka Mikuličková

"... jím podle VařímeSrdcem.cz už 2 měsíce, dala jsem dolů 5 kg a ještě jsem nejedla jedno jídlo dvakrát! To mě prostě baví. Příprava jídla podle mobilu je úplně jiná a mnohem jednoduší než podle kurzů nebo knížek na hubnutí nebo na vaření. A navíc žádné zdlouhavé nákupy se seznamem potravin a předem připraveným jídelníčkem v ruce .... "

Petra Juračáková

"Ta aplikace je úplně skvělá. Hrozně dobře se s ní pracuje, to vyhledávání jídel je naprosto úžasný. Buď vařím podle toho, co mám doma, nebo když se mi chce naplánovat si jídelníček, tak si nakupuju podle doporučení aplikace. Geniálně jednoduché, nikdy jsem nic podobného neviděla. Šetří mi to spoustu času a nervů, super!"

Karolína Vašinová

"Vaše aplikace je přesně to, co jsem dlouho marně hledala. Konečně mi někdo ukázal cestu jak na zdravé a dobré jídlo. Knížka je moc krásná, vždycky když se do ní podívám, tak dostanu hlad :-)"

Kamila Loukotová

Vše s garancí kvality:

Co mi k aplikaci také napsali

"Andreu znám dlouho a vím, že celý život řeší jako expert 2 obory: jídlo a moderní informační technologie. V tomto projektu se jí podařilo skvěle sladit oba tyto obory do naprosto úžasné kombinace, které šetří moje zdraví, energii, čas i peníze."

Zuzana Chacon

"Konečně se někomu podařilo rozumně vyřešit najednou věčné boje s jídlem, dietami, časem a dalšími věcmi s tím spojenými: jednoduše, účelně a moderně. Skvělé!"

Josef Malík

Hlavní základ a odbornou znalost pro všechy recepty, jídla a postupy jsem získala díky studiu výživového poradenství Metabolic Balance. Co je přesně Metabolic Balance zjistíte v tomto 2 minutovém videu přímo od populárního Jana Krause:

(navíc nic neriskuji, autorka mi dala 14 denní záruku vrácení peněz)

Garance vrácení peněz

Zjistíte-li do 14 dnů, že to není pro Vás, vrátím Vám bez otázek peníze.

Ing. Andrea Sasková
Ing. Andrea Sasková
autorka VařímeSrdcem.cz, odborná výživová poradkyně

Co získáte?

 • Získáte stále rostoucí databázi unikátních jídel a receptů:

  najdete v ní neustále rostoucí množství jednoduchých, chutných a zdravých jídel a receptů. Každým dnem přibývají další a další jídla, recepty, pokrmy. I dnes už přibyly další ... Dostanete přístup k jídlům a receptům, které jsou vytvořeny podle nejnovějších zásad zdravé stravy. Nemusíte se starat o správně nakombinované poměry živin. Navíc jsou všechna jídla výborně chuťově vyladěna a odzkoušena.
 • Dostanete nekonečnou inspiraci:

  konec neustálého vymýšlení "co budu dnes jíst". Pokud Vám někdy došla inspirace, s touto aplikací se Vám to již nestane. Máte celoživotní přístup do stále rostoucí inspirace pro přípravu zdravé a chuťově vynikající stravy - pro Vás i Vaše nejbližší.
 • Získáte revoluční systém vyhledávání jídla:

  Vyhledáváte jídlo nebo recept podle toho, co máte po ruce, v lednici, ve spíži.. Napíšete do aplikace surovinu jako základ pro vaření a aplikace Vám okamžitě vyhledá jídla a recepty, které lze s touto surovinou připravit. Zadáte-li více surovin, aplikace Vám vyhledá jen ta jídla a recepty, které zadané suroviny obsahují. Aplikace se přizpůsobuje Vám, ne Vy jí.
 • Snížíte tělesnou váhu:

  Díky receptům, které aplikace obsahuje, očekávejte úbytek přebytečného tělesného tuku 2-4 kg měsíčně a to i v případě, že to doposud bylo pro Vás mimořádně náročné, případně máte za sebou nejrůznější diety. Vaše chuť k jídlu se sama upraví tak, že nebudete mít sklony k přejídání.
 • Zlepšíte svůj zdravotní stav:

  Díky receptům, které aplikace obsahuje, bude Vaše strava zdravá a vyvážená. Zlepší se Váš celkový zdravotní stav. Očekávejte snížení hladiny "špatného" LDL cholesterolu, normalizovanou hladinu cukru, lepší krevní tlak, zlepšení imunity, zmenšení nebo vymizení problémů s alergiemi nebo autoimunitními nemocemi, zvýšení odolnosti proti běžným nemocem i lepší prevenci proti těžším onemocněním.
 • Ušetříte peněženku:

  Neutratíte další peníze za služby nutričních poradců, za diety, za jídelníčky na míru, za knihy, on-line kurzy o zdravé stravě .... Díky správnému a optimálnímu vyvážení stravy v receptech této aplikace sníte méně jídla, než dosud. Zlepší se Vaše zdraví, ušetříte peníze za léky. Budete méně na nemocenských dávkách (které jsou nižší než Váš běžný příjem). Neutratíte za vitamínové a další doplňky stravy. Příprava nebo vaření z čerstvých surovin je vždy (i bez ohledu na zdravotní aspekt) nejlevnější varianta (neplatíte práci lidí pro přípravu polotovarů nebo instantních potravin).
 • Ušetříte čas:

  Neztratíte čas na návštěvách u výživových odborníků, lékařů. Nemusíte už hledat recepty, sestavovat jídelníčky, učit se zásadám, jak vařit, nakupovat zásoby dle těchto zásad. Všechna jídla, která v aplikaci najdete, jsou jednoduchá a rychlá na přípravu nebo na vaření.
 • Získáte neomezené možnosti plánování jídelníčků:

  Aplikace umí vygenerovat libovolný počet náhodně sestavených jídelníčků na různá časová období. Můžete (ale nemusíte) aplikaci nechat tvořit Váš jídelníček. Jíst jen ta jídla, která Vám vybere, předem si nakoupit suroviny a vařit a stravovat se dle libovolného nekonečného množství kombinací jídel a pokrmů.
 • Dostanete jednoduchého a vyladěného pomocníka na nákupy:

  Optimalizovaný a uživatelsky přívětivý pomocník pro Vaše nákupy. Pokud si vyberete recept, podle kterého chcete uvařit ale chybí Vám suroviny, jednoduše si přesunete chybějí suroviny do "nákupního seznamu", který si v obchodě na svém telefonu opět otevřete. Lístek s nákupním seznamem se občas podaří zapomenout každému, mobil máte u sebe vždy.
 • Získáte inspiraci i pokud jste vegetarián, vegan, na bezlepkové nebo paleo dietě:

  V aplikaci najdete velké množství receptů i pro vegetariány, vegany, paleo stravu a bezlepkovou dietu. Stačí si jedním klikem vybrat. Aplikace myslí na všechny!
 • Získáte přístup do členské sekce webu VařímeSrdcem.cz:

  Webová část VařímeSrdcem.cz obsahuje důležité informace, odkazy, návody, odborné články, diskuze, zajímavosti týkající se zdravého stravování, jeho dopadu na lidské zdraví, energii, volný čas a finanční stránku. Všechny potřebné informace jak, co a kolik jíst.

Proč budete také nadšení?

Splníte si sen

Získáte a udržíte si vysněnou postavu, zlepšíte svůj zdravotní stav a přibude Vám velké množství energie.

Moderně a stylově

Zjistíte, jak dokáže správně spojení moderní technologie a moderního přístupu ke stravě velmi jednoduše zkvalitnit a vylepšit Váš život.

Aplikace do kapsy

Všechny informace, jídla, postupy či nákupní seznam máte vždy po ruce v jedinečné aplikaci pro váš chytrý telefon.

Klíč k informacím

Získáte svůj unikátní klíč k části webu s nejnovějšími poznatky z oblasti výživy, působení potravin na člověka a bonusovými recepty.

Unikátní vyhledávání

Jedinečný způsob vyhledávání podle surovin - zadejte, co máte zrovna doma a recept se přizpůsobí obsahu Vaší ledničky.

Už žádné diety

Nemusíte držet diety, počítat kalorie nebo trpět hlady. Zhubnete přirozeně po jídlech z dostupných surovin.

vyřeší váhu

zlepší zdraví

ušetří čas

dodá energii

přinese inspiraci

pomůže na trvalo

zjednoduší denní režim

ušetří peníze

Autorka

Andrea Sasková
Andrea Sasková
autorka knihy, aplikace a webu VařímeSrdcem a odborná výživová poradkyně

Po studiích ekonomie na Západočeské univerzitě v Plzni a několika letech praxe v IT společnosti jsem si uvědomila, že mě moje dosavadní práce spíš vyčerpává než těší, že jsem často nemocná a unavená. Díky celoživotnímu koníčku - vaření - jsem se dostala až ke studiu odborného výživového poradenství a postupně zjistila, co všechno se dá správným jídlem vyřešit. Že správně poskládané jídlo může mít i blahodárné účinky pro tělo i mysl. Chtěla jsem, aby všechny moderní poznatky o zdravé stravě byly jednoduše dostupné všem, aby každý věděl, co a jak vařit bez velkého a složitého hledání. Proto jsem vytvořila informační web o zdravém stravování, který pomáhá lidem na cestě k jejich snu - zdravému a štíhlému tělu v každém věku. Můj projekt se stal jedním z úspěšně ukončených projektů na crowdfundingové portále HitHit.com. O cestě za zdravým tělem v každém věku jsem napsala knihu Vaříme Srdcem, která obsahuje i recepty posbírané z celého projektu..