Jmenuju se Andrea, a když nelítám

po kuchyni, nebo po kurzech vaření,

najdete mě tady:

Tepelská 551/5

Mariánské Lázně

353 01

v 1. patře nad pobočkou České pošty tady:

Klidně mi pište sem:

... nebo se pojďte sejít tady:

A proč tu není telefonní kontakt na mě?

Když kouzlím v kuchyni, nebo píšu novou knížku, nebo nový článek pro vás, potřebuju, aby se mé šedé buňky mozkové pořádně vařily v jednom hrnci.

Každým vyrušením chladnou a já je pak musím složitě dostávat zpátky do varu, kterému říkám soustředění. Takže mi radši napište e-mail. Ozvu se brzy.

A když vám bude u mě chutnat, dostanete i moje číslo. 😉

Ing. Andrea Sasková

Jsem provařená (a vedená) u ŽÚ magistrátu města Plzně pod IČ:87910161.

Svou práci poctivě kořením DPH (plátce jsem).

Ufff... tohle je povinná omáčka, kterou mi nařizuje zákon, tak snad bude i úředníkům u mě chutnat. 😉

Tohle jsem já...

Andrea Sasková
Andrea Sasková
autorka VařímeSrdcem.cz

Jako malá jsem nesnášela svoje jméno a postavu… Jméno bylo příliš tvrdé a postava příliš měkká. Není většího zoufalství, než když ve třinácti zjistíte, že musíte čekat dalších 5 let na legální přejmenování… rodičům se moje jméno, bůhví proč, děsně líbilo. Dobrá, tak tedy aspoň postava! Začala jsem tušit, že to nějak souvisí s jídlem a že při ‚svíčkové s pěti‘…byť vynikající… toho s postavou moc neudělám. Výsledek mých prvních kulinářských pokusů se dostavil až překvapivě brzy – nedalo se to pozřít, takže hubnutí šlo jaksi samo. Se jménem jsem se mezitím smířila, postava už šla a já měla novou výzvu – naučit se vařit tak, aby to šlo sníst! No a snad se to i povedlo... Na chvíli jsem sběhla k jiným věcem, jako je studium, práce, děti… Na chvíli jsem opustila i Mariánky, abych se pak ráda vrátila, pustila si v kuchyni muziku na plný pecky a začala znovu vařit. No a už tady v Mariánských Lázních pár let žiju, tancuju v kuchyni a vařím o sto šest… tak pojďte ochutnat! 😉