Kuchařka receptů pro Metabolic balance

Kuchařka přesně dle zásad Metabolic balance jídelníčku.

239 Kč

Takovéhle dobroty na vás čekají...

  • Dostanete zdravé a lahodné recepty na snídaně, obědy i večeře.
  • Jídla rozdělená dle bílkovin
  • Popis receptu přesně dle zásad Metabolic Balance jídelníčku
  • Sestaveno odbornou výživovou poradkyní programu Metabolic Balance
  • Vše uvařeno a otestováno desítkami klientů
  • Recepty vhodné pro celou rodinu

Co mi o knize napsali...

"Když jsem dostala do ruky svůj Metabolic balance jídelníček, byla jsem bezradná. Jak mám podle toho uvařit "normální" jídlo? A vaše kuchařka mi otevřela oči, je super, jídla jsou jednoduchá a chutnají i manželovi. Tleskám!"
Tereza WolkerováPoděbrady
"Jsem nadšená, jak ze svého MB jídelního plánu, tak z kuchařky. Dřív jsem si myslela, že to je zase nějaká dieta, ale je to prostě paráda. Nemám hlad a podle kuchařky vařím celé rodině. Díky 🙂 ."
Jolana SuchanováPraha
"Dřív jsem vařila zvlášť pro sebe, zvlášť pro manžela a zvlášť pro vnoučata a dcery. Bylo to šílené a navíc jsem neubránila ochutnávání, bylo to strašně náročné. Ale hned první uvařené jídlo podle vaší kuchařky - karbanátky, měli u všech takový úspěch, že už vařím jen jedno jídlo všem a všichni jsou spokojení. Za mě super!"
Růžena RezkováHavířov
"Nejsem na dlouhé psaní, takže to řeknu krátce ... prostě palec nahoru, recepty jsou super, chutnají mi, MB je s nimi o dost jednodušší a nemusím vařit zvlášť sobě a zvlášť rodině. "
Andrea MaláPrachatice

... a dostanete navíc ještě něco speciálního...

Moje výjimečná 200% záruka:


Když se vám kniha nebude líbit,

vrátím vám všechny peníze

a knihu si můžete nechat.

Jednoduše mi napíšete, že se vám nelíbí a můžete si knihu nechat. 😉

Autorka

Andrea Sasková

autorka celého VařímeSrdcem.cz
... co miluje skvělé jídlo, pořád lítá po kuchyni a vymýšlí recepty. K tomu taky pořádá kurzy, přednášky a učí lidi jíst tak, aby si splnili sen o zdravém, štíhlém, energií nabitém těle. Autorka webu o zdravém jídle VařímeSrdcem.cz, 2 knih a 1 kuchařské aplikace pro mobily a tablety, nespočtu kurzů a přednášek. A protože se nerada nudí, tak teď už i hlavní pořadatelka Lázeňského FoodFestivalu v Mariánských Lázních... co věří, že se tam někdy, u báječného jídla, potkáme. 🙂