První pomoc v boji s viry

Tyhle speciální články o posílení vaší imunity,
které jsou původně pro můj placený
>>> PREMIUM klub VařímeSrdcem.cz <<<

jsou teď, během mimořádných opatření proti COVID-19,

pro vás úplně ZDARMA

Vaše imunita sídlí ve střevech. To už určitě víte z nějakého z mých předchozích článků. Jenže to je dlouhodobější záležitost.

Teď to chce...

něco rychlého, co pomůže hned!

A já mám pro vás hned 3 super tipy, které vám s tím pomůžou.

Jezdím pravidelně, jednou za rok, do Ústí nad Labem za jedním úžasným panem doktorem.

Jmenuje se MUDr. Josef Zoul a je to doslova český Dr. House (pokud neznáte, to je postava z  TV-seriálu z lékařského prostředí). Ne že by byl MUDr. Zoul takový cynik, jako Dr. House, ale je to jeden z nejlepších diagnostiků u nás. Komplexně vás vyšetří (prostě si vás naprosto celou úplně dokonale proklepne) a řekne vám, co všechno vaše tělo potřebuje, aby skvěle fungovalo.

A od tohohle obrovského odborníka doslova hltám už dlouhá léta informace. On je totiž neuvěřitelná studnice moudrosti a znalostí lidského těla.

Mám dvě malé děti. Kdo to má podobně, tak ví, že po nástupu do školky jsou děti víc doma s různými nemocemi, než v té samotné školce.

Školka a škola jsou totiž prostředí, kde se to pořád různými viry jenom hemží.

Takže dva týdny ve školce, týden doma… a takhle pořád dokola.

Ve škole se to pak trochu zlepší, ale stejně nic moc… a hlavně zameškání školy a pak dohánění úkolů je fakt... jak to říct, no prostě vopruz. ;-) Do toho musíme pracovat, takže prosím naše babičky o hlídání. Jenže...

...buď to pak obě babičky od mých dětí chytly taky, nebo se pak bály (a já je naprosto chápu), že "... zase něco u vás chytnu".

Samozřejmě jsem se radila s kdekým. A hlavně s naším dětským lékařem a taky s panem doktorem Zoulem.

Co s tím? Co dělat, když na vás útočí viry ze všech světových stran?

Tady je odpověď:

Nejdůležitější rada při jakékoliv virové nákaze

Obrovské dávky vitamínu C!

A teď nemyslím jen to klasické "... jezte hodně ovoce a zeleniny". Ano, to určitě dělejte. A k tomu ještě navíc přidejte další různé doplňky, které vitamín C obsahují.

Doporučená denní dávka (tzv. DDD) je +/- 80 miligramů vitamínu C (záleží na pohlaví, věku, zdravotním stavu atd..) Jenže ta platí ve chvíli, kdy jste 100% zdraví, bez stresu, bez jakékoliv zátěže... prostě v naprosté pohodě.

A to ve chvíli, kdy kolem vás lítají viry, prostě nejste ani náhodou! Vaše imunita maká na plný výkon a vy sami jste ve stresu, ani nevíte proč.

Takže...

1. tip na první pomoc proti virům

Jezte klidně až 1 gram (to je 1000 miligramů!!!) vitamínu C denně!

Nebojte... předávkování nehrozí. Co vaše tělo nespotřebuje, to vyloučí ven močí. A až budete zase ve formě a nikde kolem vás žádná virová epidemie, tak se vraťte zase k normální DoporučenéDenníDávce.

Kolik jaká potravina (třeba ovoce) obsahuje vitamínu C si lehce najdete na internetu. Vyskočí vám mraky odkazů a tabulek. Tím vás tady nebudu teď zdržovat.

Protože tady teď mám pro vás...

2. tip na první pomoc proti virům

A ten mám přímo do pana doktora Zoula:

Seznámil mě s další naprosto úžasným odborníkem - tentokrát na přírodní látky. Jmenuje se Jan Trávníček a je majitelem malého české e-shopu Health-detox.cz. Pan doktor Zoul mi prakticky při každé mé návštěvě ukáže nějaký produkt od pana Trávníčka, který dokáže něco zlepšit, zmírnit nebo jinak pomáhat.

Pan Trávníček právě tyhle produkty, naprosto přírodní cestou, se svou šikovnou českou firmou, dokáže namíchat a vyrobit. 

A právě dva z těchhle skvělých výrobků, jsem začala na radu pana doktora Zoula, v období zvýšeného výskytu virových onemocnění, dávat svým dětem.

Hádejte, co se stalo?

Ano, tušíte správně. Ale skutečnost je ještě lepší...

Naši 2 kluci mají od té doby zameškáno max. 3 dny za celý školní rok! Já jsem od té doby v menším stresu během pracovního týdne. A naše babičky se přestaly bát jezdit k nám na návštěvy. ;-)

Takhle vypadá první z těch "zázraků"...

Jmenuje se VIROPAR a já ho od té doby doporučuju na podporu imunity všem svým přátelům, rodinným příslušníkům a taky všem svým klientům ve chvílích, jakou jsou virové a chřipkové sezóny nebo epidemie.

Kupuju ho na e-shopu přímo tady >>>

A protože už si ho tam kupuju dlouho, tak mám od majitele, pana Trávníčka, slevu 7% na celý nákup. A protože je pan Trávníček skvělý člověk, dovolil mi, že se můžu s touhle slevou podělit i s vámi.

Takže když na konci objednávky, do políčka "sleva/bonusový kód" napíšete číslo "830", můžete moji 7% slevu bez problémů využít taky. ;-)

VIROPAR mimo jiné obsahuje látku, kterou postrádá většina přípravků na podporu imunity: L-lysin.

Díky tomu a kombinaci dalších věcí, dokáže:

  • účinně bojovat proti virům a bakteriím,
  • podpořit imunitu,
  • vyléčit a zbavit vás oparů (zabraňuje především jejich návratu),
  • detoxikovat organismus,
  • zlepšit stav cév, zamezit ukládání cholesterolu a snížit jeho vysoké hodnoty,
  • udržet zdravé srdce,
  • zrychlit regeneraci organismu po úrazech a nemocích.

... a prý má vliv i na mužskou erekci. Ale to už zase jinde jsme… ;-)

Takže pokud se bojíte virů, anebo třeba bojujete s opary případně s vysokým cholesterolem, VIROPAR vám může pomoci. Mým dětem už pomáhá dlouho.

A to hlavně v kombinaci s mým...

3. tipem na první pomoc proti virům

... který možná někteří z vás, co sledují moje e-maily a články dlouhodobně, už trochu znají (...a teď budou chvilku mlčet, protože už ví, co přijde :-) ) ...

Vypadá takhle hrůzostrašně...

Ale nebojte. To je jen její původní, přírodní podoba. S tou se normálně nepotkáte. Tou jenom vždycky ráda každého straším. :-D

Jmenuje se Cordyceps - česky housenice čínská. Je to houba.
A má tolik pozitivních účinků, že jsem o ní už kdysi napsala samostatný článek tady >>>

Dnes připomenu, že je to třetí skvělý pomocník do party (a jeden z vůbec nejstarších tipů, které mám do pana doktora Zoula) pro vaši imunitu ve chvílích, kdy ťuká na dveře jakákoliv viróza, nebo chřipková případně virová epidemie.

Dávám ho samozřejmě i svým synům (6 a 10 let). Takže přesto, že až zjistíte, z čeho se tyhle kapsle vyrábí (nelekněte se, on je kvůli právě tolik vzácný), bát se ho fakt nemusíte. Nejsem nezodpovědná matka...

Právě kvůli svým dětem jsem velmi obezřetně ověřovala všechny informace o Cordycepsu. Nezávisle na sobě mi potvrdilo několik lékařů, že jde o zdraví prospěšný doplněk stravy.

Tady je zase přímý odkaz (abyste ho nemuseli vy, co znáte můj starý článek, hledat) který vás po kliknutí na něj dovede do e-shopu pana Trávníčka, kde si já pro svoji rodinu tenhle malý zázrak kupuju:

>>> Cordyceps sinensis <<<

 

A samozřejmě i na ten platí moje 7% sleva. Můžete ji využít, když na konci objednávky, do políčka "sleva/bonusový kód" napíšete číslo: 830

Tak to jsou pohromadě 3 moje tipy na boj proti jakýmkoliv virů a různým virovým epidemiím...

... a nakonec ještě jedna poznámka: Pravděpodobně jste to pochopili sami, ale pro jistou, aby to bylo úplně jasné a úplně každému, to radši zdůrazním:

Pro všechny 3 tipy, které tady dnes uvádím, platí jedno: jsou do doplňky vašeho jídla. Nejsou to léky! Jsou to pomocníci na zvýšení obranyschopnosti vašeho těla. Zvednou vám imunitu, ale určitě vás nevyléčí. Nesmí se použít, jako náhrada klasické medicíny. V tomhle článku popisuju moje osobní zkušenosti s nimi. A o jejich užívání, zejména v kombinaci s léky, se vždy poraďte se svým lékařem! Nařizují to zákony našeho státu a předpisy EU.

Přeju vám pevné zdraví!

Andrea

Andrea Sasková

autorka