Napadlo vás někdy:

"Co budu dnes vařit?"

... a znáte ten pocit, když se nasoukáte do oblečení, stoupnete si před zrcadlo a... toužíte mít o pár kilo míň?

Přijdete utahaná z práce, rychle něco sezobnete a pak máte výčitky?

Snažíte se jíst zdravě, ale stejně bojujete s váhou?

Chcete mít zdravé děti?

Vytvořila jsem pro vás něco, co vám pomůže

Andrea Sasková

vášnivá kuchařka a certifikovaná odbornice na zdravou stravu. Vymýšlím a vařím lahodná jídla. Učím lidi, jak mít jednoduše štíhlé, zdravé a energií nabité tělo.

Chytrá kuchařská aplikace

... do tabletu nebo mobilu ...

 • zbavíte se každodenního problému co jíst
 • zjistíte, jak uvařit zdravé jídlo z toho, co máte teď v lednici
 • dostanete zdravé a jednoduché recepty
 • pochopíte jednoduchý princip zdravého stravy

... a ušetříte čas při nákupu potravin.

Podívejte, jak pomáhá lidem...


Aplikace VařímeSrdcem je pro mě velkou inspiraci pro vaření. A překvapuje mě jak i dětem chutná. Parádní pomocník k přenastavení špatných stravovacích zásad. Jsem vděčná, že jsem narazila na vaší aplikaci a přeju to dalším lidem.
Monika ČapkováVšestary
Moje dcera je nadšená - trpěla na zácpy a konečně se to zlepšilo. Vnímám jak bylo tělíčko po běžné kuchyni unavené. Po receptech z alikace je plné energie - ten rozdíl cítím! Vaše recepty jsou pro nás inspirací. Navíc je tam spousta dalších informací, které nám úžasně pomáhají ;-)
I.S. (kvůli zachování anonymity dcery neuvádím jméno)
Líbí se mi vyhledávání podle surovin. Jsou tam jiné recepty než na klasických receptových webech. A u Vás vím, že to vždycky bude zdravé a dobré. P. S. Navíc miluju tištěné kuchařky a ta Vaše se moc povedla.
Kateřina Teimlová Dolní Břežany
Jsem nadšená!:-D Oblíbili jsme si obzvlášť polévky. Děti je mají moc rády:-) Ráda u Vás hledám inspiraci, baví mě improvizovat, ale díky Vašim radám je ta improvizace snazší:-D Synovi imponuje, že to je i na mobilu:-D Holt puberťák:-D
Eva PlášilováČeské Budějovice

Co vás čeká v aplikaci?


 • zdravé a lahodné recepty
 • jednoduché na vaření, s přesným postupem
0
snídaní
0
smoothies a nápojů
0
hlavních jídel
0
zdravého mlsání
0
speciálních zdravých příloh
 • unikátní vyhledávač receptů
 • najdete si recept ze surovin, které máte právě teď v lednici ...
 • nákupní seznam na jedno kliknutí
 • zjednoduší vaše nákupy potravin
 • líbí se vám recept? Nemáte surovinu? Jedním klikem jí přesunete do nákupního seznamu ...
 • jednoduše si vytvoříte svůj jídelníček
 • na neomezeně dlouho dobu ...

A teď navíc s dárkem ...


Andrea Sasková

autorka VařímeSrdcem.cz

... na vrchu sametový a pevný obal ...

Tištěná kuchařská kniha

 • 114 celobarevných stran
 • 72 originálních zdravých receptů
 • 15 stran informací o superpotravinách použitých v receptech a jejich vlivu na zdraví

kniha VařímeSrdcem

autorky Andrey Saskové

... uvnitř ukrytá praktická kroužková vazba. Při vaření se nezavře!

mobilní aplikace na 1 rok
449,- Kč
38,- Kč měsíčně
revoluční mobilní výživový poradce na 1 rok
stovky receptů zdravé stravy,
+ každý den nové,
bezplatné poradenství,
nákupní asistent
Koupit
Aplikace s 1letou licencí. Unikátní vyhledávání zdravého jídla dle zadaných surovin. Sestavování jídelníčků. Nekonečná inspirace (každý den nové recepty)
mobilní aplikace s doživotní licencí
2.990,- Kč
revoluční mobilní výživový poradce na neomezenou dobu
stovky receptů zdravé stravy,
+ každý den nové,
bezplatné poradenství,
nákupní asistent
Koupit
Aplikace s doživotní licencí! Unikátní vyhledávání zdravého jídla dle zadaných surovin. Sestavování jídelníčků. Nekonečná inspirace (každý den nové recepty)

Co mi ke knize napsali


"Kuchařka je krásná a recepty vypadají velmi jedle, zdravě a nenáročně...trochu lituji,že ji mám jako dárek;-) Ovšem proti aplikaci je to nic - aplikace je úplně úžasná, máte můj obdiv ;-)"
Zuzana Kalčíková
"První kuchařka na zdravé recepty, kde jsem schopná identifikovat a sehnat ingredience do receptů, ač nejsem žádná výborná kuchařka. Recepty jsou psané podrobně a hlavně srozumitelně."
Soňa Stachová
"Naprosto úžasná kuchařka, krásné recepty, rychlé poslání. Doporučuji! Jen se nelekněte, knížka je tenká, má jen něco přes 100 stránek :-)"
Jaroslava Petráková
"Vaše aplikace je přesně to, co jsem dlouho marně hledala. Konečně mi někdo ukázal cestu jak na zdravé a dobré jídlo. Knížka je moc krásná, vždycky, když se do ní podívám, tak dostanu hlad :-)"
Kamila Loukotová

... a není to zajíc v pytli ...


Zjistíte-li do 30 dnů, že to není pro vás, vrátím vám bez otázek peníze.


Andrea Sasková

autorka VařímeSrdcem.cz
Jako malá jsem nesnášela svoje jméno a postavu… Jméno bylo příliš tvrdé a postava příliš měkká. Není většího zoufalství, než když ve třinácti zjistíte, že musíte čekat dalších 5 let na legální přejmenování… rodičům se moje jméno, bůhví proč, děsně líbilo. Dobrá, tak tedy aspoň postava! Začala jsem tušit, že to nějak souvisí s jídlem a že při ‚svíčkové s pěti‘…byť vynikající… toho s postavou moc neudělám. Výsledek mých prvních kulinářských pokusů se dostavil až překvapivě brzy – nedalo se to pozřít, takže hubnutí šlo jaksi samo. Se jménem jsem se mezitím smířila, postava už šla a já měla novou výzvu – naučit se vařit tak, aby to šlo sníst! No a snad se to i povedlo... Na chvíli jsem sběhla k jiným věcem, jako je studium, práce, děti… Na chvíli jsem opustila i Mariánky, abych se pak ráda vrátila, pustila si v kuchyni muziku na plný pecky a začala znovu vařit. No a už tady v Mariánských Lázních pár let žiju, tancuju v kuchyni a vařím o sto šest… tak pojďte ochutnat! ;-)

Možná vás ještě napadlo ...


 • Neumím moc s mobilem ani tabletem - zvládnu aplikaci?
  Ano, bez problémů. Aplikaci jsem úmyslně udělala tak, aby jí zvádly i naše babičky. Vše je uděláno úplně jednoduše, na jedno kliknutí prstem. Dostanete ode mě úplně jednoduchý návod, jak si aplikaci stáhnout do mobilu nebo tabletu, jak si jí pustit a jak s ní pracovat. A i kdyby to stejně nešlo, máte ode mě záruku, že když vám to nepůjde, tak vám jednoduše vrátím peníze.
 • Co potřebuju k tomu, abych mohla aplikaci používat?
  Tablet nebo chytrý mobilní telefon (tzv. smartphone). Smartphone je mobil, který má dotykovou obrazovku a na ní ikonky s aplikacemi. Stejně tak tablet. Aplikace VařímeSrdcem nefunguje jen na starých mobilních telefonech, na kterých se dá jen volat nebo psát smska (poznáte je podle toho, že mají normální klávesnici jenom s čísli a nemají dotykový displej).
 • Bude fungovat na mém mobilu nebo tabletu?
  Aplikace funguje na 95% všech zařízeních. To jsou mobily a tablety, které mají v sobě buď operační systém Android (mobily a tablety všech možný značek) nebo Apple iOS (mobily a tablety od Apple - iPhone, iPad). Pokud máte ve svém zařízení operační systém Windows Phone, aplikace vám bohužel fungovat nebude. Jaký máte operační systém, najdete - přímo ve svém mobilu nebo tabletu - pod ikonkou "Nastavení/operační systém". Ale hledat to nemusíte. Kdyby vám aplikace nešla, tak vám jednoduše vrátím peníze.
 • Co když si koupím nový mobil nebo tablet?
  Nevadí. I na tuhle možnost jsem aplikaci připravila. Je totiž přenosná z jednoho zařízení do druhého.
 • Co když nemám chytrý mobil ani tablet?
  Pak vás zklamu, nevyužijete všechno, co vám moje aplikace nabídne. Můžete sice přes normální počítač (stolní PC nebo notebook) procházet moje recepty a informace o zdravé stravě, ale nebude to úplně ono.
 • Mám zdravotní problémy, můžu taky podle aplikace vařit?
  Samozřejmě. V takovém případě dokonce doporučuju jíst a vařit jen podle aplikace. Najdete v ní totiž jen zdravé recepty, které vám pomůžou. Navíc mi můžete napsat a já vám poradím co a jak ;-)
 • Vařím podle knih, na co mobilní aplikaci?
  Já taky. A proto vím, co všechno za problémy to obnáší. Otevřu knihu, najdu recept a ... nemám suroviny! Takže honem na nákup. Jenže to se mi nechce. Chci jídlo hned teď! S aplikací je to hračka ... otevřu lednici, zjistím, co v ní je ... zadám do aplikace suroviny, které jsem našla ... a okamžitě dostanu zdravý a lahodný recept. Když dostanu chuť na jídlo, které v aplikaci objevím a nemám na něj suroviny ... tak si je jedním klikem přesunu do nákupního seznamu (nemusím si je psát na papír, znám se, stejně bych ho nechala doma) a v obchodě jen vytáhnu mobil, ten mám u sebe pořád. Jednou rukou nakupuju a druhou odškrtávám jedním klikem ze seznamu. Jednodušeji už to nejde ;-)
 • Kolik je v aplikaci receptů? A je to konečný počet?
  To se dozvíte na téhle stránce. Zajeďte trochu víš, do odstavce "Co vás čeká v aplikaci". Tam je aktuální přesné číslo. Pořád se mění. Do aplikace totiž postupně recepty přidávám, tak jak je vařím. A přidávat budu pořád. Takže ne, to není konečný počet receptů. Recepty totiž budou pořád nové a nové!
 • Jak získám aplikaci?
  Po objednání dostanete e-mailem zálohovou fakturu. Po jejím zaplacení vám přijdou opět e-mailem přístupové údaje a jednoduchý návod, jak na aplikaci.